fbpx
Preloader

Incarcare...

Instalator – Oportunitate angajare –

  • Servicii Diverse
  • Full Time
  • 2 săptămâni .
  • Iasi

Informatii Job

  • icon
    Mobilitatea Postului Locatie stabila
  • icon
    Experienta 3 ani
  • icon
    Nivel studii Studii Medii

Descriere Job / Descrie candidatul ideal

Descrierea postului:

– Desfășoară activități de exploatare și mentenanță a instalațiilor aferente spațiilor comerciale;

– Asigură suportul necesar echipelor tehnice de mentenanță;

– Răspunde solicitărilor chiriașilor și proprietarului;

– Monitorizează activitatea firmelor subcontractoare, pentru zonasa de responsabilitate;

– Determină necesarul de materii prime, materiale și piese deschimb;

– Răspunde de încadrarea în timpul estimat pentru manoperă și dedeterminarea costurilor efective cu manopera.

Cerințe:

– Studii medii – liceu/școală profesională;

– Calificare tehnică – instalator instalații HVAC, sanitare șistins incendiu sau lăcătuș mecanic;

– Cunoștințe sudură (deținător certificat în acest sens);

– Experiență mentenanță tehnică clădiri (termic, climatizare,ventilații, instalații stins incendiu cu sprinklere, drencere și hidranți);

– Abilități: comunicare, orientare către clienți, identificare desoluții, rezolvarea problemelor, capacitatea de învățare rapidă aechipamentelor și instalațiilor din clădire;

– Prezintă avantaj deținerea unui certificate privind calificareade: Tehnician pentru sisteme și instalații de limitare și stingere aincendiilor;

–  Program de lucru în ture: 12h/24h, 12h/48h;

Se oferă:

– Pachet salarial parte fixă, tichete de masa și spor de weekend / noapte.

Detalii și contact:

Ne poți contacta la: 0733 480 290

CV-ul il poți trimite la adresa: recrutare.is@iuliusmall.com

Alerte Joburi

Primește e-mailuri joburi recente, care corespund criteriilor tale.

* Camp obligatoriu - Adauga domenii de activitate / aptitudini : exemplu: web designer
Statistici T5