fbpx
Preloader

Incarcare...

Angajam Instalatori Sanitari si Electricieni

  • Constructii
  • Full Time
  • 1 lună .

Informatii Job

  • icon
    Salariu Euro 3000-4000 / plata lunara [ angajat ]
  • icon
    Mobilitatea Postului Necesita deplasari
  • icon
    Experienta 2 ani
  • icon
    Nivel studii Calificat

Descriere Job / Descrie candidatul ideal

Candidatul ideal

  • limba germană la nivel de comunicare (A2-B1), cunoașterea limbajului de specialitate – solicitantul trebuie să comunice independent la locul de muncă, să înțeleagă sarcina, să o execute conform instrucțiunilor, să descrie problema
  • experiență în domeniu
  • abilitatea de a citi planurile instalațiilor
  • capacitate de a lucra de sine stătător și cu atenție
  • capacitate de a lucra în echipă,flexibilitate, disponibilitate de deplasare
  • permis auto și mașină personală – prezintă un avantaj

Descrierea jobului

  • instalatii locuinte/apartamente/blocuri/case si contructii noi
  • lucrari de instalatii electrice, sanitare, incendiu, termice in baza documentatiilor tehnice si instructiunilor primite;
  • realizeaza reparatii, modificari la lucrarile existente conform documentatiei tehnice;

Descrierea companiei

Effect Haustechnik ofera salarii motivante incepand de la :
2070 € brut /luna + 1170 € diurna/luna !(in functie de experienta si orele lucrate)
Cazarea o ofera angajatorul contra cost,dupa preferintele si nevoile angajatului,cat mai aproape de punctul de lucru.
Din prima saptamana oferim sprijin financiar,fiind posibil avans si cazare platita de catre firma,iar din a doua saptamana se mareste avansul.

Effect Haustechnik GmbH este firma de elită care te ajută să faci ceea ce îţi place,dar garantat câştigi.
Suntem o echipă bine pregatită şi ne dorim rezultate măreţe.
Sigur,eficient şi fara riscuri acţionăm împreună.
Încrederea aduce rezultate uriaşe datorită faptului că îţi oferim ceea ce ai nevoie.
Detalii:
(DE) 00491736714213 (L-V 08:00-16:00) CV: diana.somesan@effect-haustechnik.de

Alerte Joburi

Primește e-mailuri joburi recente, care corespund criteriilor tale.

* Camp obligatoriu - Adauga domenii de activitate / aptitudini : exemplu: web designer
Uploading
Statistici T5